מופע בלונים

המופע של ניר אומן הבלונים

ניר אמן הבלונים במופע שישאיר אתכם עם פה פעור. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם בלונים! זהו מופע אנרגטי, אמנותי וסוחף לכל המשפחה במהלכו חושף ניר (אמן בלונים מוסמך בעל תואר בינלאומי cba- כן, יש דבר כזה) יצירות אמנות מבלונים בצורה הומוריסטית ומשעשעת (או במילים אחרות: קורעת מצחוק!) תוך שיתוף הקהל.

כשמתחיל המופע הילדים מצפים לצורות מיוחדות שהם מכירים בבלונים אבל… הם בעצם לא יודעים מה באמת אפשר לעשות מבלונים! וכשהעיצובים המדהימים שזורים בהומור לצד זריזות ידיים ומיומנות, נותר רק למחוא כפיים!

המופע כולל רצף מצחיק של טעויות עם בלונים, תוך חשיפת הילדים לעולם שלם של בלונים שטרם הכיר (וזו הבטחה… תתכוננו לראות פיות פעורים).

המופע כולל קטע מיוחד במהלכו נכנס ניר לתוך בלון ענק (!).

משך המופע: 45 דקות. המופע כולל שלט גב במה 3*2 מטר ומוסיקה מדליקה במיוחד.

חשוב לדעת:

מהו מופע בלונים מוצלח?

מופע המותאם לקהל היעד

 

מופע בלונים חייב כמובן להתאים לסוג קהל היעד. מופע בלונים המיועד לילדים יהיה שונה ממופע בלונים שמיועד לקהל של נשים בלבד.
לכן כל מי שעורךמופע בלונים חייב קודם כל לברר מיהו קהל היעד ומהו אופי האירוע ורק לאחר מכן עליו לתכנן את מופע הבלונים שהוא אמור להציג.

מופע שמצליח להעביר את המסר

 

מופע בלונים מוצלח הוא מופע שמצליח להעביר את המסר בצורה חדה וברורה, מופע בלונים הנערך באירוע לרגל השקת מכונית חדשה יצטרך להיותכזה שיצליח להעביר לקהל האורחים את המסר השיווקי הדרוש. מופע בלונים הנערך בעת יום הולדת של ילדים קטנים צריך להיות מתאים לשפת הילדים כך שהם יוכלו להבין אותו ולא לחשוב שמדובר במופע בשפה הסינית.

 

מופע שמותאם לפלטפורמה שבה הוא נערך

 

מופע בלונים הנערך בשטח פתוח יהיה שונה ממופע בלונים הנערך באולם סגור וצפוף, מופע בלונים הנערך על שפת הים יהיה שונה ממופע בלוניםהנערך ליד דוכן של עסק כלשהו בתערוכה, כל מופע יש לו את המאפיינים הספציפיים שלו שמותאמים למרחב שבו נערך המופע .

לסיכום ניתן לומר שמופע בלונים יכול להיות מסוגים שונים ויכולים להיות לו מאפיינים שונים. מופע בלונים איכותי ומוצלח הוא כזה שמצליח לעורר השתאות אצל קהל הצופים ולהיחרט בזיכרונם של הצופים שלא יפסיקו לדבר על מופע הבלונים המיוחד והמקורי שראו אתמול.

מתעניינים במופע בלונים ? השאירו פרטים