אמן בלונים

 

אמן בלונים

כאן תקבלו תשובות על השאלות הבאות: מה זה אומן בלונים? באילו אירועים יכול להופיע
אומן בלונים? ואיך מתפקד אומן הבלונים באירוע עסקי, חתונה או מסיבת רווקות? אמן בלונים הוא אדם המיומן בקיפול בלונים
ברמה גבוהה במיוחד, וכן מיומן בתחום אמנויות הבמה- במופעי בלונים, סדנאות בלונים ופעילויות מגוונות נוספות בבלונים.
קריאה מהנה!

בעבר אומנות הייתה תחום צר שכלל בתוכו אומנויות כמו פיסול ציור וכד' ואילו היום האומנות היא מושג רחב שמתפרס על סקאלה רחבה של תחומי אמנות. יש מי שיקרא לעצמו אומן שזירת פרחים, ויש מי שיקרא לעצמו אומן וידאו, או אומן בלונים.

 

מה זה אומן בלונים?

 

אומן בלונים הוא אדם בעל מיומנות רבה בכל מה שקשור לבלונים, אומן בלונים משתמש במוצר שנקרא בלונים ויודע לשלב ביניהם לבין אומנויות שונות. יש אומן בלונים שידע לבצע מופע של קיפולי בלונים ולשלב בין אמנות הבמה והבלונים ויש אומן בלונים שידע להעניק שירות של עיצוב אירוע באמצעות בלונים ולשלב בין אמנות העיצוב והבלונים.

אומן בלונים יכול לספק מגוון רחב של שירותים למגוון רחב של קהלי יעד; יש אומן בלונים שיתבקש לבצע עיצוב דקורטיבי באמצעות בלונים של אירוע עסקי המיועד לאנשי עסקים, או של מסיבת בר מצווה המיועדת לבני נוער, ויש אומן בלונים שיכול להנחות סדנת קיפולי בלונים במסגרת יום גיבוש לעובדי חברה.

בקיצור, אומן בלונים הוא כל מי שמצליח להעלות את הבלונים לרמה של אמנות ולשלב בין אמנות כלשהי לבין הבלונים.

 

 

באילו אירועים יכול להופיע אומן בלונים?

 

 

אומן בלונים יכול להופיע במגוון רחב של אירועים מסוגים שונים. הנה סקירה מדגמית של סוגי אירועים שבהם ניתן למצוא היום מופע של אומן בלונים:

אומן בלונים למסיבת רווקות- אומן בלונים יכול להופיע באירוע של מסיבת רווקות ולעצב פסלי בלונים המותאמים לרוח המסיבה. אומן בלונים המופיע במסיבת רווקות יכול לעצב את האירוע בעיצוב בלונים הומוריסטי, והוא יכול גם להלביש את משתתפי המסיבה בתלבושות בלונים צבעונות וססגוניות שמוסיפות הרבה שמחה ומצב רוח לאירוע.

אומן בלונים בחתונה- מופע של אומן בלונים בחתונה יכול להעניק לאירוע של החתונה ערך מסף כלשהו שהאורחים לא ראו בשום אירוע אחר. אומן בלונים בחתונה יכול להלביש את כל המשתתפים בחתונה בתלבושות בלונים מיוחדות שהופכות את רחבת הריקודים לרחבה ססגונית מלאה בצבעים וצורות. אומן בלונים יכול גם להכין לכל אחד מהאורחים מזכרת עשויה מבלונים שאותה הוא יקח לביתו. שירות נוסף של אומן בלונים לחתונה הוא עיצוב פסלי בלונים בדמות של חתן וכלה או עיצוב חופה בעזרת בלונים.

אומן בלונים לאירוע עסקי –אומן בלונים יכול להופיע במגוון רחב של אירועים עסקיים החל מאירוע קד"מ וכלה בכנס עסקי . אומן בלונים יכול לעצב כל אירוע עסקי בעזרת בלונים. עיצוב אירוע עסקי בעזרת בלונים מאפשר להעביר לקהל מסר שיווקי כלשהו באמצעות בלונים. כך למשל אפשר לעצב אירוע של השקת מוצר בבלונים שמודפס עליהם הלוגו של החברה שעורכת את האירוע.

זוהי רק סקירה מדגמית של סוגים שונים של שירותים שיכול להעניק אומן בלונים לאירועים שונים, אז אם החלטתם שהפעם אתם רוצים בלונים באירוע שלכם הרי שניר אומן הבלונים יעניק לכם מעטפת שלמה של שירותים מקצועיים ואיכותיים הקשורים לעולם הבלונים. אצלינו בחברת 'בלוני ניר' תוכלו לקבל שירות של מופע קיפולי בלונים, או שירות של עיצוב אירוע בעזרת בלונים, ועוד שלל שירותים נוספים.

אמן בלונים לחתונה

תגובות

WhatsApp chat