עיצובי בלונים

עיצובי בלונים

המושג עיצובי בלונים מסתיר מאחוריו עולם שלם של יצירתיות ודמיון המאפשר לנו להפוך כל דמיון פרוע למציאות מיוחדת ומפתיעה. עיצובי בלונים מותאמים אישית לכל אירוע על מנת לתת את המענה הראוי ביותר וכן להתאים לאופי האירוע:
יוקרתי, שובב, מפתיע וצבעוני. בכתבה זו תפגשו את הסגנונות השונים בעיצובי בלונים לכל אירוע וכל מטרה והתאמת עיצוב הבלונים לאופי וצורך הלקוח.

בלונים הם כבר מזמן לא רק גומי מלא אוויר שהילדים אוהבים לשחק איתו, בלונים הפכו בשנים האחרונות לפריט עיצובי שיכול להוסיף המון לדקורציה של מסיבה קטנה הנערכת בבית או לחתונה גדולה ונוצצת הנערכת בגן אירועים. בלונים מהווים היום אמצעי לעיצוב של אירועים שונים ומוצרים שונים.
הקידום שחל במעמדו של הבלון והשימוש הרב שנעשה בבלונים כאמצעי לדקורציה וקישוט של אירועים שונים, הביא להתפתחות תחום חדשני שנקרא עיצובי בלונים.
בעולם שבו האסטטיקה והעיצוב זוכים למעמד בכורה, הבלונים נחשבים לאלמנט עיצובי נוח בזכות הגמישות של החומרים שמהם עשויים הבלונים, עובדה זו הפכה את הבלונים לאלמנט עיצובי מבוקש.

המושג עיצובי בלונים הוא מושג שמסתיר מאחוריו עולם שלם מלא בדמיון ויצירתיות המאפשר לנו להפוך כל חלום פרוע למציאות ממשית.
עיצוב בלונים יכול להיות עיצוב של בלונים בודדים ועיצוב בלונים יכול להיות יצירת אלמנט עיצובי העשוי כולו מבלונים כמו כתובת קיר או פסלון מבלונים.
יש היום סוגים שונים של עיצובי בלונים, החוכמה היא לדעת להתאים את עיצובי הבלונים לרצונות ולצרכים של הלקוח שזקוק לשירות של עיצובי בלונים.
עיצובי בלונים לאירוע של חתונה יהיו שונים מעיצובי בלונים לקמפיין פרסומי ועיצוב בלונים כחלק מזר פרחים, יהיה שונה מעיצוב בלונים המקשטים רכב חתונה.

ניתן למצוא היום מגוון רחב של עיצובי בלונים בסגנונות שונים; בעזרת עיצובי בלונים ניתן לבנות שער כניסה לאירוע כלשהו, או ליצור כתובות ענק המעטרות קירות שלמים,
בעזרת עיצובי בלונים ניתן ליצור פסל בצורת לוגו של חברה, או לבנות את הסמל של קבוצת הכדורגל שבה משחק הילד שחוגג יום הולדת.
בעזרת עיצובי בלונים ניתן לקשט גם שולחנות של אירועים שונים. לאירוע של ברית אפשר להשתמש בבלון הליום שיש לו צורת מוצץ שיהיה קשור למרכז השולחן
ולאירוע עסקי של חברה כלשהי אפשר להשתמש בבלוני הליום שעליהם מודפס לוגו של החברה.

אנשי המקצוע שעוסקים בתחומים של עיצובי בלונים יכולים להגיע מתחומים שונים; יש אמני בלונים המתמחים גם במתן שירות של עיצובי בלונים, יש מעצבי אירועים המתמחים בנישה
של עיצוב אירועים בעזרת בלונים ויש גם כאלו המתמחים בעיצוב זרי פרחים המעוטרים בבלונים.
אם אתם זקוקים לעיצוב בלונים לרגל אירוע כלשהו שאתם עומדים לערוך או לרגל קמפיין פרסומי שאתם עורכים אנו בחברת 'בלוני ניר' מתמחים בכל מה שקשור לעולם הבלונים .
אצלינו בחברת 'בלוני ניר' תמצאו מעטפת שלמה של שירותים הקשורים לבלונים, מי שירצה יוכל לקבל אצלנו שירות של עיצוב אירועים בעזרת בלונים ומי שירצה יוכל לקבל אצלנו שירות של מופע בלונים או של הדפסה על בלונים.

עיצובי בלונים

תגובות

WhatsApp chat