המופע של ניר אומן הבלונים

ניר אומן הבלונים במופע שישאיר אתכם עם פה פעור. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם בלונים! המופע של ניר הינו קומדיה של טעויות בבלונים במהלכה חושף ניר יצירות אמנות מבלונים בצורה הומוריסטית ומשעשעת תוך שיתוף הילדים. כשמתחיל המופע הילדים מצפים לצורות מיוחדות שהם מכירים בבלונים אבל… הם בעצם לא יודעים מה באמת אפשר לעשות מבלונים! וכשהעיצובים המדהימים שזורים בהומור לצד זריזות ידיים ומיומנות, נותר רק… למחוא כפיים!

ניר הינו אומן בלונים מוסמך(CBA- כן, יש דבר כזה תואר בבלונים) המופיע מעל 12 שנים מול קהל של מאות ואלפי ילדים בכל רחבי הארץ. המופע כולל מסך רקע ענק (3 מטר), הגברה מקצועית ו… הרבה בלונים! בתום המופע מתבצעת חלוקת בלוני צורות חופשית לילדים. המופע מתאים למגוון רחב של גילאים. חדש! מתנה לכל ילד יום הולדת- ערכת "אמן הבלונים הצעיר"! משאבה מקצועית ובלונים להתנסות ולימוד עצמי. בימי הולדת נותן ניר דגש מיוחד לילד החוגג. ילד היום הולדת מקבל במתנה עוגת יום הולדת צבעונית (אבל לא טעימה ) מבלונים, זר בלונים ועוד המון הפתעות. יש למה לצפות!

המופע של ניר אומן בלונים באירועים
מופע הבלונים של ניר מתאים למגוון רחב של אירועים וגילאים, תוך התאמת ההופעה לאופי האירוע.
מופע הבלונים מתאים לבתי-מלון, בחגים (פורים, יום העצמאות, חנוכה ועוד), הופעות קיץ, כנסים ועוד.
ניתן להזמין את מופע הבלונים של ניר בברית/ה. במהלך האירוע ניר אמן הבלונים מרכז את הילדים המשתתפים באירוע ועורך להם מופע בלונים מרהיב,
שאורכו כ-45 דקות, לנוחות ההורים. לאחר ההופעה מתבצעת חלוקת בלוני צורות לילדים (ניתן לשים דגש מיוחד על האחים של התינוק החוגג ברית/ה במהלך ההופעה).
ניתן לשלב בברית/ה גם קבלת פני האורחים על ידי חלוקת בלוני צורות בהתאמה אישית בכניסה לאירוע.

מופע הבלונים של נירלמי מתאים המופע?מופעים לילדיםקצת על מופע הבלונים שלנו

מחפשים מופע יחודי ומקורי? כזה שהילדים לא ידעו שקיים ושהמבוגרים יהנו בו באותו מידה? הגעתם לכתובת הנכונה. חגגתם כבר עם ליצן או קוסם?מחפשים הפעלה אחרת? צלצלו אלינו ומובטחת לכם פעילות שתצאו ממנו עם חיוך גדול!

המופע של ניר אומן הבלונים מתאים ל:
ימי הולדת
 הפעלות
 גני ילדים
חוגים
  סדנאות
בתי ספר
 מתנ"סים

מופעים נוספים לילדים:

מעשה בחמישה בלונים, אליעזר והגזר, הביצה שהתחפשה ועוד.
להזמנות נשמח לעמוד לרשותכם.
לצפיה בגלרית תמונות מופעי בלונים לחץ כאן
מופע בלונים זהו מושג גמיש שיכולים להיות לו צורות שונות.
יש מופע בלונים הומוריסטי שמתאים לילדים ובני נוער, ויש מופע בלונים המשלב פנטומימה ומיועד גם למבוגרים.
יש מופע בלונים הנערך בקרקס ויש מופע בלונים הנערך ברחוב.

כמו שמופע קוסם אינו מושג אחד אלא מסתתרים מאחוריו סוגים שונים של מופעי קוסמים כך גם מופע בלונים .

יש מי שיזמין מופע בלונים שנועד להיות אטרקציה בידורית ויש מי שיזמין מופע בלונים שמטרתו היא שיווקית. יש מי שיזמין מופע של הפרחת בלונים שנועד להיות מופע מרגש ומפתיע בסיומו של טקס החופה,
ויש מי שיזמין מופע שבו אומן הבלונים מדגים לקהל הצופים תהליך של פיסול בבלונים.

מופע בלונים הוא אירוע שתמיד יחזיר אותנו אל ילדותנו התמימה , מופע בלונים יהיה תמיד צבעוני ושמח ויעורר אצל הצופים תחושה חיובית ושמחה. מופע בלונים איכותי יהיה תפאורה מוצלחת לכל אירוע.
ואכן היום יש לא מעט אירועים פרטיים ואירועים עסקיים שבהם מככב אומן הבלונים המציג בפני הקהל מופע בלונים ייחודי ומקורי.

מהו מופע בלונים מוצלח?

 

מופע המותאם לקהל היעד

מופע בלונים חייב כמובן להתאים לסוג קהל היעד , מופע בלונים המיועד לילדים יהיה שונה ממופע בלונים שמיועד לקהל של נשים בלבד. לכן כל מי שעורךמופע בלונים חייב קודם כל לברר מיהו קהל היעד ומהו אופי האירוע ורק לאחר מכן עליו לתכנן את מופע הבלונים שהוא אמור להציג.

 

מופע שמצליח להעביר את המסר

מופע בלונים מוצלח הוא מופע שמצליח להעביר את המסר בצורה חדה וברורה, מופע בלונים הנערך באירוע לרגל השקת מכונית חדשה יצטרך להיותכזה שיצליח להעביר לקהל האורחים את המסר השיווקי הדרוש. מופע בלונים הנערך בעת יום הולדת של ילדים קטנים צריך להיות מתאים לשפת הילדים כך שהם יוכלו להבין אותו ולא לחשוב שמדובר במופע בשפה הסינית.

 

מופע שמותאם לפלטפורמה שבה הוא נערך

מופע בלונים הנערך בשטח פתוח יהיה שונה ממופע בלונים הנערך באולם סגור וצפוף, מופע בלונים הנערך על שפת הים יהיה שונה ממופע בלוניםהנערך ליד דוכן של עסק כלשהו בתערוכה, כל מופע יש לו את המאפיינים הספציפיים שלו שמותאמים למרחב שבו נערך המופע .

 

לסיכום ניתן לומר שמופע בלונים יכול להיות מסוגים שונים ויכולים להיות לו מאפיינים שונים. מופע בלונים איכותי ומוצלח הוא כזה שמצליח לעורר השתאות אצל קהל הצופים ולהיחרט בזיכרונם של הצופים שלא יפסיקו לדבר על מופע הבלונים המיוחד והמקורי שראו אתמול.

אז אם אתם רוצים מופע בלונים מדהים ומקורי שישאיר את הקהל שלכם בפה פעור צרו עמנו קשר.
מאחורינו יש עשרות לקוחות מרוצים שנהנו לקבל שירות אדיב ומקצועי הקשור לעולם הבלונים. מי שירצה יוכל לקבל שירות של עיצוב אירועים בעזרת בלונים, ומי שירצה יוכל לקבל בלונים מודפסים באיכות גבוהה, ומי שירצה יוכל להנות ממופע בלונים שאותו עורך ניר אומן הבלונים.

תגובות

WhatsApp chat