הפרחת בלונים

הפרחת בלונים

הפרחת בלונים היא לא המצאה ישראלית חדשה, הפרחת בלונים הפכה להיות מנהג בארה"ב לאחר תקרית שקרתה בתחילת המאה ה-20 שבה במהלך טקס הכתרת מושל מקומי חדש הופרחו בלונים לשמים.
זו הייתה הפרחת הבלונים הראשונה ומאז היא הפכה להיות מנהג קבוע באירועים מסוגים שונים ברחבי העולם כולו.

היום ניתן לראות הפרחת בלונים באירועים מסוגים שונים, החל מטקס סיום מחזור בבי"ס וכלה באירוע כמו חתונה או בר מצווה.
רבים מאיתנו פגשו את האטרקציה של הפרחת בלונים בעת שבירת הכוס או בסיום קריאת הדרשה של נער הבר מצווה.
הפרחת בלונים משמשת כאטרקציה שגורמת להתרגשות והתלהבות אצל כל הנוכחים. הפרחת בלונים היא אירוע המאגד בתוכו צבעוניות, תקווה והתרגשות.
הפרחת בלונים בעת החופה או בטקס אחר כלשהו תגרום לכך שרגעי השיא של האירוע ייחרטו בזיכרונם של הנוכחים.
הפרחת בלונים מהווה גם אלמנט חשוב בעיצוב אווירה צבעונית ססגונית ומרהיבה .
הפרחת בלונים יכולה להתבצע בכמה וריאציות שונות ובמיקומים שונים, יש מי שירצה הפרחת בלונים שתתרחש על חוף הים ויש מי שירצה הפרחת בלונים מגג של גורד שחקים כלשהו.
הפרחת בלונים יכולה להיות בטקס רשמי ממלכתי או בעת רגעי השיא של אירוע פרטי או אירוע עסקי כלשהו.

 

 

הפרחת בלונים-אפשרויות שונות

 
אם החלטתם שאתם רוצים שבאירוע שלכם תהיה אטרקציה של הפרחת בלונים זה עדיין לא מספיק עליכם להחליט באיזה אופן תתבצע הפרחת הבלונים,
האם אתם מעוניינים שהבלונים יופרחו ע"י שחרור של זר בלונים לשמים, או שהבלונים יופרחו מתוך רשת של בלונים שנמצאת בקרבת המקום שבו מתרחש האירוע המרגש.
או שאולי אתם מעוניינים שקהל האורחים שלכם יהיה שותף מלא בטקס הפרחת הבלונים ובהתאם לכך המוזמנים יקבלו בלונים
לידיהם וברגע השיא הם ישחררו אותם לשמיים.

חשוב לציין שהפרחת בלונים המתבצעת בשיתוף הקהל אינה כוללת את אפקט ההפתעה והתדהמה ואילו הפרחת בלונים חשאית שאינה מתבצעת בשיתוףעם הקהל הופכת להיות אטרקציה מפתיעה ומדהימה עבור הקהל.
הפרחת בלונים מתבצעת לרוב בשטח פתוח, אך ניתן לבצע גם הפרחת בלוני הליום לתקרה של אולם אירועים או אולם ספורט או כל מקום סגור אחר.
הפרחת בלונים יכולה להתרחש גם בשעות היום וגם בשעות הלילה , מי שמעוניין לבצע הפרחת בלונים בלילה רצוי שידרוש שהבלונים יהיו בצבעים בהירים ומי שמעוניין בהפרחת בלונים במהלך אור יום רצוי שיבחר בלונים בצבע כהה.
אז אם החלטתם שבחתונה שלכם או בטקס סיום המחזור בביה"ס אתם מעוניינים שתהיה אטרקציה מרהיבה ומרגשת של הפרחת בלונים נשמח אם תצרו
עמנו קשר. מאחורינו ניסיון עתיר שנים שמאפשר לנו להיות היום אחת החברות המובילות בענף הבלונים.
אצלנו בחברת 'בלוני ניר' תוכלו למצוא מעטפת שלמה של שירותים מקצועיים ואיכותיים שניתן לבצע בעזרת בלונים החל מדקורציה לאירועים וכלה בהפרחת בלונים.

הפרחת בלונים

תגובות

WhatsApp chat