הכל על בלונים בברית/ה

 

בלונים לבריתה

מזל טוב! הרך הנולד הצטרף למשפחה והמסיבה בפתח. אנו ב'בלוני ניר' נשמח להציע לכם שלל אטרקציות, עיצובים והפעלות למסיבת ברית/ה שאף אחד מהאורחים שלכם לא ישכח. נעצב לכם את האולם לאירוע מושלם!עיצוב בלונים על השולחנות
באירוע ברית/ה יש מגוון רחב של פתרונות עיצוב בבלונים על השולחנות. ניתן לעצב על כל אחד מהשולחנות בלון בצורת מוצץ ענק. ניתן לשדרג את עיצוב השולחן על ידי כך שבכל אחד מהשולחנות יעוצב אגרטל דקורטיבי מבלונים ובתוכו פרחים מבלונים וממנו יוצא בלון בצורת מוצץ, המרחף מעל השולחן. ניתן לעצב על השולחנות בלון בצורת בקבוק או לחלופין במחצית מהשולחנות מוצצים ובמחצית השניה בקבוקים. בלונים נוספים שיכולים להתאים לעיצוב שולחנות באירוע ברית/ה אלה בלוני מיילר (עשויים מסוג של פלסטיק, כמו בלוני טוויטי, מיקי מאוס ועוד). ישנם בלוני מיילר המותאמים לברית/ה ועליהם הדפס "It`s a boy" או "I`ts a girl", ועוד עשרות דוגמאות מרהיבות המותאמות לאירוע. למקוריים שביניכם, ניתן לעצב סידור שולחן מיוחד בצורת חסידה או כל סידור אחד בהתאמה אישית.
בובות מיקי-מיני מאוס מבלונים.

 

עיצוב בלונים צבעוני ושמח לברית/ה הוא בובות מיקי מאוס מבלונים. הבובות מעוצבות בגובה אדם והינן תלת-ממדיות. בד"כ ממוקמות הבובות בכניסה לאירוע ובתוכן המשפחה והרך הנולד מקבלים את פני האורחים. להעשרת העיצוב ניתן להוסיף קשת בלונים בין הבובות. הבובות ניידות וניתן להעבירן לאחר קבלת פני האורחים לרחבת הריקודים. ניתן לבחור את צבעוניות הבובות בהתאמה אישית. בנוסף, ניתן לבחור במקום בובות דמויות אחרות מבלונים, לדוגמא ליצן, טוויטי ועוד.
קבלת פנים ע"י אמנות מבלונים- חלוקת בלוני צורות
אטרקציה פופלארית ומשעשעת באירועי ברית-בריתה היא חלוקת בלוני צורות ע"י ניר אמן הבלונים. ניר מקבל את האורחים עם חלוקת יצירות אמנות מבלונים בהתאמה אישית לכל אורח. כל אחד מהמוזמנים יחזור הביתה עם צורה מרתקת מבלונים; הילדה תקבל נסיכה מבלונים, זוג אוהבים יקבל לב עם זוג יונים בתוכו, אדם מבוגר יקבל מקל הליכה מבלונים וכו'. במהלך האירוע יעבור ניר אמן הבלונים בין שולחנות האורחים וישמח אותם עם בלונים מקוריים, בהתאמה אישית ובצורה משעשעת והומוריסטית. האורחים הצעירים והמבוגרים כאחד יצאו עם בלון מיוחד ביד והרגשת שמחה בלב.

 

מופע בלונים- הפעלה מרתקת לאירוע ברית/ה

 
אם אתם מחפשים דרך מקורית ומשעשעת להעסיק את הילדים באירוע ברית/ה, מופע בלונים סוחף הוא הפתרון המושלם עבורכם. במהלך האירוע, לנוחיות ההורים והילדים כאחד, יאסוף ניר אמן הבלונים את הילדים ויערוך עבורם מופע בלונים הומוריסטי ומשעשע שבמהלכו יחשוף בפניכם יצירות אמנות מבלונים. בתום המופע תתבצע חלוקת בלוני צורות לילדים. אם לבעלי האירוע יש ילדים נוספים, ינתן דגש על הילדים במהלך ההופעה כחלק מאירוע הברית של הרך הנולד החדש במשפחה. ניתן לערוך מופע בלונים משולב שמתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

 

 

 

בלונים לבריתה

תגובות

WhatsApp chat