הכל על אומן בלונים

אמן בלונים

אומן בלונים מסוגל להפיק אין ספור ערכים מוספים מהבלון וליצור ממנו מגוון של מוצרים על פי בקשת הלקוחות.
אומן בלונים עורך מצג של בלונים באירוע. מי שרגילים לראות בלונים רק בצורה בקלאסית שלהם – עגולים או אליפטיים יופתעו להיווכח שאומן הבלונים מייצר ויוצר מהם צורות של פרחים, בעלי חיים, בני אדם ועוד.
אומן הבלונים הופך את הבלון לאלמנט קישוטי. בלונים מדבר אל לבו של כל אדם, יהיו מוצאו, שפת אמו, מעמדו, גילו אשר יהיו.
בלונים נוגעים באותו אופן – רך, רגיש, גמיש – בלבם של כל בני האדם. לא בכדי הם מבטאים ומסמלים אחווה, ידידות ושוויון בין בני האדם באשר הם.

מלאכתו של אומן הבלונים

הבלונים מעצימים את האווירה באולם או במתחם החגיגה. הם מעשירים את הפרחים ומהווים מעין תוספי צבע ויופי.
כאשר אומן הבלונים ניחן גם בכישורי הגשה ומשחק (כזה הוא אומן הבית שלנו) הוא יכול להפוך למופע של איש אחד והרבה בלונים.
ילדים ולא רק הם יאהבו את המצג הססגוני שלו שבמרכזו – בלונים. אתם מוזמנים לשאול את ניר, אומן הבלונים ולבקש ממנו בלונים בצורות שונות ומשונות.
אתם לא תאמינו מה ניתן ליצור באמצעות חומר הגלם הפשוט והעממי הזה.

 

 

בלונים הם מוצר משעשע וממזרי המעשיר במיוחד ערבי רווקים ורווקות, מאחר שניתן ליצור באמצעותו איברים שונים– גבריים ונשיים – אשר עשויים להעלות חיוכים ולעורר צחקוקי מבוכה והנאה בשעת המופע של אומן הבלונים.
להבדיל – בלונים עשויים ליצור גם אווירה נוחה ונינוחה במפגשים עסקיים, בוועידות ובכנסים.
על נושא הבלונים יש מגוון עשיר של וריאציות. כשם שמוזיקאי מוכשר יודע ליצור יצירות מוזיקאליות מורכבות ועשירות באמצעות מספר מסוים של תווים,
כך אומן הבלונים, אשר אומנותו היא גם אמנותו והודות לדמיון עשיר וליכולת טכנית משוכללת הוא יוצר מהבלונים מוצרים ואפקטים המוסיפים המון צבע ואווירה לאירוע.
אפשר להסתפק בבלונים נייחים, פאסיביים, אבל כאשר מפקידים את תחום הבלונים בידיו של אומן בלונים נוכחים לדעת שהבלונים מייצרים אווירה ותנועה בין השאר באמצעות בר בלונים אקטיבי, שבו ניתן לכל אורח שירות אישי ובלון לפי טעמו.
מאירועים שבהם ניר הוא איש הבלונים אנשים רבים יוצאים בסוף הערב (או בכל שעה אחרת במהלך היום שבו מתקיים האירוע) בתחושה שהם נהנו ממופע של בלונים ולא הסתפקו רק בראייתם.
רבים מהם לא מאמינים עד כמה עשיר וססגוני עשוי להיות עולם הבלונים – אותם בלונים פשוטים וצבעוניים של ילדותם.
ניר אמן הבלונים

תגובות

WhatsApp chat