בלונים

מטריה מבלונים

בלונים היו בעבר צעצוע שהיו קונים לילד הקטן, אך היום בלונים הם כבר לא רק סתם צעצוע.
בלונים הפכו להיות אלמנט שאיתו אפשר לבדר אנשים, ואיתו אפשר לעצב אירועים. בלונים ממש כמו פלסטלינה הפכו להיות לא רק צעצוע למשחק אלא חומר שממנו אפשר להשיג יעדים שונים.
יש מי שישתמש בבלונים כדי לקשט את יום ההולדת הנערכת בבית, ויש מי שישתמש בבלונים כדי לעצב את האולם שבו נערכת בריתה או חתונה, ויש מי שעבורו בלונים הם אמצעי שיווקי המסייע לקד"מ ולשיווק.

בלונים מאז ועד היום

 
בלונים עברו כברת דרך לא קטנה במהלך הדורות האחרונים , אם פעם ייצור הבלונים היה מסורבל הרי שהיום ייצור בלונים הוא יצור המוני ובעלויות זולות, והיום ניתן גם להדפיס על בלונים, ואם בלונים של פעם יוצרו מגומי טבעי הרי שהיום בלונים מיוצרים מגומי טבעי או מלאכותי.
ואם פעם בלונים שימשו רק למשחק ולשעשוע הרי שהיום בלונים משמשים לגם לקד"מ, לשיווק, לדקורציה ולהפעלות של ילדים, בני נוער וגם ומבוגרים .

בשביל מה צריך בלונים?

 

 
השימושים שיש היום לבלונים הם רבים ומגוונים להלן סקירה תמציתית של שימושים שונים שיש לבלונים:
בלונים כאמצעי לקד"מ ושיווק- בלונים הפכו עם השנים לאלמנט זול ונוח שאפשר להשתמש בו לשם שיווק וקד"מ, היום כאשר אפשר להדפיס על בלונים.

 

יש לא מעט אירועים שבהם ניתן למצוא בלונים שעליהם מודפס לוגו של חברה כלשהי, או בלונים שמעטרים ביתן של חברה כלשהי בתערוכה עסקית כלשהי,
או בלונים שמחולקים לקהל האורחים המגיע לטקס השקת מוצר כלשהו. בלונים שייכים היום לאותם אלמנטים שבעזרתם ניתן לבצע שיווק חוויתי,
שיווק שבו אנו מאפשרים ללקוח הפוטנציאלי ליהנות מחוויה ייחודית שתגרום לגירוי של הלקוח ותניע אותו לבצע את פעולת הקניה.
בלונים לדקורציה של אירועים ומקומות- בלונים הפכו עם השנים לאמצעי לקישוט ודקורציה של אירועים ומקומות, יש מי שיחליט על קישוט החופה באמצעות
בלונים ויש מי שיחליט על קישוט מרכזי השולחן ע"י הצבת בלונים, ויש מי שיחליט על קישוט השער של גן האירועים בעזרת בלונים.
בכל מקרה בלונים יוצרים אווירה שמחה וחיובית ,ססגונית וצבעונית ולכן אף אחד לא יכול להישאר אדיש למראה צבעוני של בלונים.
בלונים למטרות מחקר- בלונים יכולים לשמש אותנו גם למטרות רציניות כמו מחקר של מזג האוויר,
ביצוע תצפיות שונות על האקלים, בלונים הם גם אמצעי לאיסוף מודיעין ע"י הצבת בלון המצויד באמצעי מודיעין שונים לשטח האויב ניתן לבצע תצלומים, הקלטות ועוד.
בלונים

תגובות

WhatsApp chat