בלונים לברית

בלונים לברית

במזל טוב נולד לכם בן ואתם עומדים לערוך אירוע ברית לרך הנולד. אם אתם רוצים לשלב באירוע אטרקציה מבדרת שתעניק לכל האירוע אווירה שמחה ומצב רוח טוב,
אנו מציעים לכם להזמין לאירוע הברית אומן בלונים שיעניק לאורחי האירוע אטרקציה מלהיבה ומבדרת בעזרת הבלונים.
אם אתם שואלים מה בכלל מה הקשר בין בלונים לברית ומה אפשר לעשות בעזרת בלונים בברית?
הנה פירוט של הפעילויות השונות שניתן לבצע בעזרת בלונים במהלך הברית.
עמדה של בר בלונים בברית

מתחשק לכם לפנק את הילדים ואת המבוגרים המגיעים לאירוע הברית שלכם? הציבו עמדה של בר בלונים בברית שבה אומן הבלונים יעניק לכל אורח המגיע לברית פסל מבלונים המתאים לו.
הילדים יוכלו ליהנות מפסלי בלונים המותאמים לילדים והמבוגרים יוכלו להנות מיצירות בלונים המותאמות למבוגרים.

עיצוב האירוע בעזרת בלונים

בשנים האחרונות יש יותר ויותר אירועי ברית שמעוצבים בעזרת בלונים, עיצוב של ברית בעזרת בלונים הוא אינסופי והוא מלא באפשרויות.
בלונים לברית הם כמו פלסטלינה אפשר להכין איתם אינסוף עיצובים ודקורציות לברית. מי שירצה יוכל לעצב את תקרת אולם האירוע בדקורציה של בלונים.
אפשרות אחרת היא עיצוב שולחנות האירוע בעזרת פסלי בלונים בצורת מוצץ או תינוק, או קישוט אולם האירוע בבלונים שעליהם מודפסת תמונת הרך הנולד.

 

מופע בלונים

 

 

בלונים לברית הם חומר גלם מצוין שבעזרתו אפשר לערוך מופע בלונים שיהיה מתאים לקהל המוזמנים שהגיעו לאירוע הברית. מופע של בלונים לברית צריך להיות כזה שיתאים לכל האורחים שהגיעו לאירוע הברית גם הילדים וגם המבוגרים.
מופע בלונים לברית יכול להיות בסגנונות שונים מי שירצה יוכל לקבל מופע הומורסיטי ומשעשע ומי שירצה יוכל לקבל מופע בלונים המשלב מוסיקה ושירה .

בלונים לברית הם כחומר ביד היוצר, ניתן לקשט איתם את האולם שבו יערך הברית וניתן לשעשע איתם את קהל האורחים המוזמנים לאירוע הברית.
כל מי שעומד לערוך אירוע של ברית ומעוניין להזמין אטרקציה של בלונים לברית צריך להחליט מה הוא מעוניין שאומן בלונים יעשה עם הבלונים בברית.
אז אם וכאשר יוולד לכם במזל טוב תינוק קטן ותרצו להזמין לברית שלו אטרקציה ייחודית של בלונים לברית אנו נשמח אם תצרו עמנו קשר בטלפון 052-6802525.

בלונים לברית

תגובות

WhatsApp chat