תרבות של בלונים

בלונים
בלונים בניגוד לאביזרים אחרים שנעלמו מחיינו לא רק שהם לא נעלמים מחיינו אלא השימוש בהם מתרחב ומתפרס על תחומים רבים יותר.
אם בלונים החלו את דרכם לפני מאות שנים ושימשו למטרות של ביצוע תצפיות צבאיות או מדעיות, הרי שהיום השימוש הפופולארי בבלונים הוא לא למטרות צבאיות אלא למטרות של יצירת אווירה שמחה וחגיגית או לשם העברת מסרים שונים לקהלים שונים.
היום בעידן הדיגיטלי הממוחשב אנו משעשעים את עצמנו לא מעט בעזרת אמצעים ממוחשבים שונים, יש מי שנהנה להשמיע לעצמו מוזיקה באמצעות נגן MP3 משוכלל ויש מי שיהנה לשעשע את עצמו בעזרת סרטונים מצחיקים  באמצעות אתר הYOUTUBE או בעזרת משחקי מחשב,  אבל תמיד יהיה מי שיהנה ויחייך למראה של בלונים מנופחים וצבעוניים משום שאי אפשר להתעלם ממראה של בלון צבעוני העולה לשמיים.
בלונים בניגוד לאביזרים אחרים שנעלמו מחיינו לא רק שהם לא נעלמים מחיינו אלא השימוש בהם מתרחב ומתפרס על תחומים רבים יותר.
אם בלונים החלו את דרכם לפני מאות שנים ושימשו למטרות של ביצוע תצפיות צבאיות או מדעיות,הרי שהיום השימוש הפופולארי בבלונים הוא לא למטרות צבאיות אלא למטרות של יצירת אווירה שמחה וחגיגית או לשם העברת מסרים שונים לקהלים שונים.
בלונים היו ויהיו תמיד אביזר משמח ומשעשע ולא משנה עד כמה הטכנולוגיה תשתכלל,לבלונים לא יהיה תחליף אף פעם כי אין אביזר שיוכל ליצור מראה ססגוני צבעוני ומשמח כמו המראה שיוצר הבלון.

 

בלונים משמשים היום לא רק למטרות צבאיות ומדעיות אלא הם מהווים גם אביזר פרקטי,זול ויעיל שבעזרתו ניתן להעביר מסרים, יש סבתא שתקנה לנכדיה בלונים ססגוניים שיעלו חיוך אצל כל נכד,  יש אירועים שבהם תתבצע הפרחת בלונים להעברת מסר של
התלהבות ושמחה, ויש אירועי קד"מ שבהם יהיו בלונים מודפסים שיווקיים.
יש  מסעדה או קניון שיעוצבו ויקושטו בעזרת בלונים. ויש אירועים שיקושטו בבלונים במטרה ליצור אווירה של שמחה וחגיגיות,
או אירועי מחאה שבהם הבלון יסמל עמדה פוליטית כלשהי.
עיצוב בעזרת בלונים צריך להתבצע ע"י אדם שמשלב בתוכו כמה כישורים כמו יכולת לעצב תפאורה, אסתטיקה, עיצוב אמנותי, דקורציה ועוד.
למרות שהבלון הוא פיסת גומי פשוטה שנופחה באוויר, העיצוב בעזרת בלונים דורש לא מעט מחשבה,
ולכן אם החלטתם להשתמש בבלונים לשם השגת יעד כלשהו, רצוי שתעשו זאת בעזרת האנשים המתמחים בתחום שיש להם ניסיון מקצועי בכל מה שקשור לעולם הבלונים.
יש היום בשוק סוגים שונים של חברות העוסקות בבלונים, יש חנויות פרחים אשר מתמחות בעיצוב זרי בלונים,
יש חברות העוסקות בעיצוב אירועים ומציעות שירותים כמו פירוטכניקה, קונפטי, בלונים, ועוד.
ויש חברות המתמחות בשיווק מוצרים מודפסים כמו חולצות מודפסות, תמונות מודפסות, ובלונים מודפסים.
אם אתם מעוניינים להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שמעניקה שירותים שונים הקשורים לעולם הבלונים הרי שחברת 'בלוני ניר' היא הפתרון המושלם עבורכם.
אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים הקשורים לבלונים החל מהפרחת בלונים לשמים וכלה בבלונים מודפסים או בלונים לאירועים.

 

בלונים

 

תגובות

WhatsApp chat