הכל על בלונים לחתונה

בלונים לחתונה

החלטתם להתחתן, האולם, השמלה וההזמנות כבר מוכנות. גם אתם בוודאי רוצים אירוע שלא ישכח, ושהערב שלכם יזכר עוד הרבה שנים. אנו ב'בלוני ניר' נעזור לכם לעצב את הערב המושלם שלכם בבלונים, ונציע עוד מגוון אטרקציות מקוריות ומדליקות לאירוע של פעם בחיים.הפרחת בלונים בחתונה
הפרחת בלונים בחתונה היא דרך מרגשת ומקורית לעצב אווירה קסומה ברגעים המרגשים לאחר החופה. ישנם מספר סוגים של הפרחות בלונים:

 

 

1. הפרחת בלונים על ידי הקהל-
הפרחת הבלונים הפופולרית ביותר היא הפרחת בלונים המתבצעת על ידי קהל המוזמנים לחתונה. עם תחילת טקס החופה צוות 'בלוני ניר' מחלק לכל אחד מהאורחים בלון הליום שקשור אליו חוט ומנחה אותם להפריח את הבלונים השמימה עם שבירת הכוס. הפרחת בלונים המתבצעת על ידי הקהל, בניגוד להפרחות בלונים אחרות, הופכת את הקהל למשתתף פעיל בטקס החופה ועד אקטיבי לרגע המיוחד שלכם.
המראה הקסום של מאות בלוני הליום לבנים שעפים השמימה עם שבירת הכוס בחופה יהפוך גם את הרגע שלכם לבלתי נשכח.

2. הפרחת בלונים מתוך זרים
הפרחת בלונים בלונים מתוך זרים היא הפרחה המתבצעת על ידי צוות 'בלוני ניר' מיד עם תום החופה. מאות בלוניםקשורים יחדיו לכמה זרי בלונים גדולים, הנמצאים לצידי החופה או מאחורי החופה, לפי בחירה. עם שבירת הכוס הבלונים מופרחים מתוך הזרים השמימה בצורה הדרגתית ומיוחדת, כך שבשמים ניתן לצפות בשובל בלונים לבן ומרהיב.

3. הפרחת בלונים מתוך רשת
בהפרחת בלונים מתוך רשת ממלאים מאות בלונים בהליום בתוך רשת בלונים מיוחדת, הממוקמת מאחורי החופה. עם שבירת כוס החתן נפתחת רשת הבלונים ומאות בלונים לבנים עפים השמימה.

4. הפרחת כדורי בלונים בשילוב עם זיקוקין
בהפרחת בלונים מסוג זה, מעצבים כדורי בלונים (כל כדור מורכב מ-12 בלוני הליום), אל כדורי הבלונים מחובריםבחוט זיקוקין. בתום טקס החופה מופרחים כדורי הבלונים השמימה תוך כדי הפעלת הזיקוקין. ניתן יהיה לראות בשמים שובל מקסים של בלונים וזיקוקין המאירים את השמים.

 

בלונים מודפסים על גבי רכבי האורחים

 

 

רוצים להפתיע את האורחים בסוף הערב? רוצים שישאר להם טעם של עוד כשהכל כבר נגמר?
בלונים מודפסים על רכבי האורחים הוא גימיק מיוחד ופופולארי. ניתן להזמין בלונים מודפסים
עם כיתוב מקורי על פי בחירה (כגון: "תודה שהשתתפתם בשמחתנו, אורי וליאת"). במהלך האירוע צוות 'בלוני ניר' יתלה על כל אחד מהרכבים בלון מודפס עם חוט. כשאורחים יצאו מהאירוע בתוך הערב, יפתיע אותם מראה לבן וקסום בחניה, עשרות מכוניות עם בלונים והקדשה אישית לסיום מושלם של ערב מושלם.

מפל בלונים/רשת בלונים בחתונהבעיצוב מפל בלונים בחתונה ממקמים בתקרת אולם האירועים רשת בלונים מקצועית מלאה במאות בלונים. ניתן לבחור בלונים בצורת לבבות, בלונים מודפסים ובלונים בצבעים על פי בחירה. במהלך ריקוד הסלואו בחתונה (או בכל רגע אחר לבחירה) תופל רשת הבלונים ע"י צוות 'בלוני ניר' על הזוג המאושר והטרי ברגע קסום ובלתי נשכח
בר בלונים בחתונהבר בלונים בחתונה הינו גימיק יחודי וחדשני בעולם החתונות והאירועים. בר הבלונים ימוקם בלב רחבת הריקודים, בולט וצבעוני. בר הבלונים מעוצב בבלוני צורות דקורטיביים וימשוך גם את אלו שבחרו לשבת באירוע. במקביל לריקודים ברחבה יעצב ניר אמן הבלונים בלוני צורות בהתאמה אישית לאורחים וימלא את הרחבה בצבעוניות משמחת של בלונים. תוך דקות ספורות ניתן יהיה לראות את הרחבה מתמלאת בכובעי בלונים משעשעים, פרחים מבלונים ועוד המון צורות אמנותיות מבלוני צורות.

 

 

לבבות מעוצבים מבלונים
ניתן להזמין לחתונות סטנד לב בלונים מעוצב. מדובר בלב בגובה כ-1.65 מטר, המורכב ממאות בלונים בצבעים על פי בחירה. ניתן להזמין את עיצוב הבלונים בצורת ספירלה, המורכב מ-2 צבעים או יותר. לב הבלונים נייד וניתן למקמו בתחילת האירוע בקבלת פני האורחים ולאחר מכן להעבירו למקום רחבת הריקודים.

אמן בלונים לחתונה

 

תגובות

WhatsApp chat