אומן בלונים

אומן בלונים

כאן תכירו את עולמו הצבעוני והמיוחד של אומן בלונים, תכירו סדנאות בלונים מרתקות
שנערכות ע"י אמן בלונים, אמן בלונים לאירועים, אמן בלונים לקידום מכירות, אומן בלונים למסיבות רווקות וכן לכל מטרה.
טרנד אומני הבלונים העולמי מגיע גם לישראל, ואנו ב'בלוני ניר' שמחים לחשוף את עולמו הקסום של מקפל הבלונים.

היום בעידן שבו האסתטיקה והעיצוב מהווים את חזות הכל, הבלונים הם כבר מזמן לא רק מתנה או צעצוע לילד. הבלונים מהווים היום אלמנט חשוב בעולם האירועים.
יש היום אינספור אטרקציות באירועי ילדים או מבוגרים שמתבססות על בלונים, ויש היום לא מעט אירועים שמשתמשים בבלונים כאמצעי לקישוט ועיטור האירוע.
הביקוש והעניין הרב בתחום הבלונים הביאו להתפתחות של תתי תחומים שונים שבהם מככבים הבלונים. יש כאלו שעורכים זרי פרחים מבלונים,יש כאלו שעורכים אטרקציות שונות מבלונים,
ויש את אומן הבלונים שמעלה את הבלונים לרמה של אמנות ויודע לעשות עם הבלונים כל דבר ולהתאים את מופע האמנות שלו לצרכים ולדרישות של הלקוחות השונים.
אומן בלונים יכול להופיע במסיבות או באירועים של ילדים ובני נוער ולהציג בפני הילדים מופע בלונים, או לעטר את הילדים בדמויות שונות ובצורות שונות העשויות מבלונים.
אומן הבלונים יכול גם להופיע בתערוכה עסקית כלשהי או בטקס השקת המוצר ולערוך מופע בלונים שישמש למטרות קד"מ או פרסום.
אמן בלונים לא משנה היכן הוא יופיע ומי יהיה קהל היעד שלו תמיד יצליח להעלות חיוך על פניהם של אורחי האירוע, ליצור אווירה חיובית וכיפית באירוע ולהוסיף הרבה צבע ומצב רוח לאירוע.

 

יש היום לא מעט אמני בלונים בישראל, ואמנות הבלונים הפכה כבר לטרנד מבוסס וקבוע במחוזותינו. מי שרוצה יכול להזמין היום הופעה של אומן בלונים בבר מצווה או במסיבת רווקות,
ומי שירצה יכול להזמין היום סדנת בלונים למבוגרים הנערכת ע"י אומן בלונים ומלמדת את המשתתפים את רזי אומנות הבלונים.
יש מי שיזמין אומן בלונים כדי שיקפל בלונים עם לוגו של חברה כלשהי העורכת קמפיין קד"מ, ויש מי שיזמין אומן בלונים שיעטר את הסוויטה במלון שבה עומד הזוג הטרי לבלות את ליל הכלולות שלו.
אומן בלונים משתמש בד"כ בבלונים ארוכים או עגולים ומבצע בהם פעולות כמו קיפול וליפוף ובסופו של דבר נוצרת לנו יצירת אמנות העשויה כולה מבלונים אומנות בלונים מתבססת על
העובדה שניתן לקפל שני קצוות של בלון לכיוונים מנוגדים והבלון עדיין לא יתפוצץ משום שאומן בלונים השכיל לא לנפח את הבלון עד סופו וכך נותר בבלון שטח שאינו מנופח ויש אפשרות
לגרום ללחץ אוויר גדול יותר בתוך הבלון מבלי שהבלון יתפוצץ. אומן בלונים הוא אומן המשתמש באומנות חדשנית שלא הייתה קיימת לפני כמה מאות שנים.
היום בעידן השפע שבו הבלון הוא מוצר המוני ויש כל הזמן חיפושים אחר גירויים חדשים נוצר העיתוי המושלם להתפתחות ושגשוג של אמנות הבלונים.
אומנות בלונים דומה במעמדה לאומנות בעזרת חומרים ממוחזרים או אומנות המולטימדיה שהחלו את דרכן רק בעשורים האחרונים בעקבות התפתחויות באורח החיים שלנו ובנורמות החיים שלנו.
אז אם בא לכם להפתיע את יקירכם או להעשיר את האירוע שלכם במופע בלונים ססגוני ומלא שמחת חיים וצבע אנו מציעים לכם להזמין אומן בלונים מקצועי ומנוסה שידע להתאים את עצמו לצרכים שלכם ולפנטזיות שלכם.
אומן בלונים

תגובות

WhatsApp chat